MÖBLER / Bord / Skrivbord 17024141

nr 1702 4141

Skrivbord

England, Läderskiva. Bredd: 137 cm. Djup: 77 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 maj 2025
kl 20:46:49

16/5 17:53:15 1      Vinnande bud